Ingezonden door Jaap Fris:
Voormalig All Blacks legende Anton Oliver bezoekt Arnhemse Rugby Club The Pigs

De legendarische voormalig All Blacks captain Anton Oliver zal zaterdag 10 juni een training verzorgen voor de spelers van ARC The Pigs. Anton debuteerde als 19-jarige voor de All Blacks en heeft, over een periode van 12 jaar, 59 keer het nationale shirt aangetrokken.

"We zijn er verheugd om een speler met zo’n staat van dienst te verwelkomen bij onze club. Om van hem rugbyvaardigheden en leiderschapskwaliteiten te leren, is enorm waardevol voor onze spelers en voor de club. Zijn bezoek is een geweldige kans om het rugby in Arnhem en in heel Nederland te promoten"

Anton Oliver verzorgt twee clinics en een presentatie met Q&A. Zijn bezoek is een onderdeel van de jaarlijkse seizoensafsluiting van ARC The Pigs. Tijdens de zomerperiode zijn er geen trainingen op de club. De seniorenselectie is dan te vinden in park Presikhaaf. Iedereen die kennis wil maken met de sport is uitgenodigd op dinsdag en donderdag 20:00 uur aan te sluiten.

Advertentie