MECHELEN – Iedere vrijdag van juli kan je op de terreinen van de Mechelse rugby club terecht om kennis te maken met de nieuwste olympische sport, rugby.

Onder deskundige begeleiding kunnen nieuwsgierige sportievelingen komen proberen of rugby iets voor hen zou kunnen zijn. Iedereen vanaf zes jaar is welkom. Telkens van 19.00u tot 20.00u. ‘Voor het eerst in de geschiedenis van Rugby Mechelen hebben wij dit seizoen maar liefst vijf verschillende ploegen in de competitie ingeschreven’, vertelt Jeugdcoördinator en coach Geert Declerck, ‘Dit alles is te danken aan enerzijds een hardwerkend bestuur met een duidelijke visie en anderzijds op het terrein toegewijde en competente trainers te hebben. Ik ben dan ook fier op onze club en de werking ervan. Wij willen als club echt iets betekenen voor de toekomst van de rugbysport en als sportclub in een stad. Wij kunnen dus nog spelers van alle leeftijden gebruiken om onze ploegen te versterken.’

Meer info op http://www.rugbymechelen.be, via mail  of bel Geert Declerck op 0495/12 45 49.

via Gratis initiatie Rugby (Mechelen) – Het Nieuwsblad.

(met foto-serie)

Advertentie